Penzion Jičín v Českém ráji
 
ADRESA Penzion v Českém ráji
Pařezská Lhota 3
Jičín 50601
Česká Republika
Pension-Jicin-V-Ceskem-Raji@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 4 m/s
Penzion v Českém ráji ubytování Jičín Aktuální počasí zataženo
Penzion Jičín v Českém ráji - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jičín v Českém ráji -  je k dispozici letní terasaPenzion Jičín v Českém ráji - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Jičín v Českém ráji - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jičín v Českém ráji - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion v Českém ráji / Jičín

Rodiný penzion v Českém ráji se nachází v Prachovských skalách. Hostům poskytuje klidné a odpočinkové ubytování, s čerstvým vzduchem a nádhernou přírodou, která vybízí na procházky.

Penzion v Českém ráji Ubytování:
Penzion v Českém ráji hostům nabízí ubytování ve 4 pokojích.

Pokoj 1 - Je podkrovní pokoj s dvoulůžkem a dvěmi oddělenými lůžky je dále vybaven stolkem s křesly, rozkládacími židlemi, skříní, věšákem. Samostatná koupelna pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje. V koupelně je sprchový box, uvymadlo a toaleta. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač). Do pokoje je možno přidat přistýlku pro rodinu se 3-mi dětmi.

Pokoj 2 - Je také podkrovní pokoj s dvoulůžkem umístěným v rohu. Pokoj číslo 3 je vybaven sedačkou, stolkem, skříní, věšákem. Samostatná koupelna pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje. V koupelně je sprchový box, umyvadlo a toaleta. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač).

Pokoj 3 - Další útulný a podkrovní pokoj s dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky. Tento pokoj je vybaven stolem s polokřesly, skříní a věšákem. Koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou se nachází na pokoji. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač).

Pokoj 4 - Jako jediný pokoj, který se je v přízemí. JE vybaven dvoulůžkem a možností přistýlky. Ve vybavení je stůl s polokřesly, skříní a věšákem. Koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou je na pokoji. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač).

Penzion v Českém ráji Gastronomie:
Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu s malou ledničkou, rychlovarnou konvicí a nádobím k vlastní přípravě studených pokrmů (není zde kuchyňský kout určený k vaření ).

Penzion v Českém ráji Okolí a Aktivity:
V zahradě penzionu je příjemné venkovní posezení, ohniště, šipky a o letních prázdninách pingpongový stůl. V okolí do 2km od penzionu se nachází několik restaurací.

Koupání je zajištěno v přírodních Jinolických rybnících, Aquacentru Jičín, koupaliště v Sobotce, Lomnici n. Popelkou a na dalších místech Českého ráje.

Autobusová zastávka je vzálena 300m od penzionu a vlakové spojení do obce Libuň a odtud pěšky 3km. V zimním období je pobyt možný min.od 3 nocí a při obsazenosti všech pokojů.